15 грудня 2021, 17:13

Уряд продовжив адаптивний карантин

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада скасувала мораторій на відкриття справ про банкрутство в період карантину"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідні зміни до постанови №1236 ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня.

Нагадаємо, з 6 грудня почали діяти нові карантинні норми. Вони стосуються перш за все невакцинованих громадян. Тепер на жовтому рівні епіднебезпеки для відвідування та роботи громадських закладів, ресторанів, спортцентрів, розважальних закладів, участі в масових заходах тощо потрібно принаймні одне щеплення проти COVID-19, чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

Окрім того, був зменшений термін дії документа про отримання однієї дози вакцини проти COVID-19: “жовтого” COVID-сертифіката та довідки форми 063-О. Раніше вони були чинними 120 днів, а з 6 грудня їх термін дії становить 30 днів. У випадку, якщо людина не зробила другу дозу вакцини протягом 30 днів, її документ перестає бути чинним.

0
0

Останні коментарі

Зрозуміло - треба отримати сертифікат про одужання. Ще є питання до тих, хто вже перехворів - як ви позбулися ускладнень ковіду? Сімейний лікар порадив пройди відновлюючи процедури, то я записався на консультацію фізіотерапевта у Києві сюди https://mind-stimulation.com/fizioterapiya-kiev/ хотілось б зрозуміти, чи варто витрачати на таку терапію гроші, бо лікарі кажуть одне, а люди - інше.

Додати коментар

Відмінити Опублікувати