07 квітня 2020, 12:31

Уряд дозволив роботу АЦСК на час карантину

Прес-служба Мінцифри

Уряд забезпечив можливість отримувати кваліфікований електронний підпис під час карантину. Відповідні зміни до Постанови №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” схвалив Кабінет Міністрів України 2 квітня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: " Суд проведе засідання-відеоконференцію за допомогою Zoom".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Зазначається, що у період карантину необхідність використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) зростає. Адже за його допомогою громадяни можуть дистанційно підписувати документи, користуватися державними сервісами, подавати звітність до податкових та контролюючих органів.

Так, щоб отримати КЕП, найчастіше необхідно звертатися до акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) особисто. КЕП у жодному разі не може надаватися без ідентифікації особи.

Повідомляється, що відповідні зміни дозволяють функціонування АЦСК під час карантину. Центри забезпечать працівників індивідуальними засобами захисту і будуть надавати підписи у безпечних умовах.

Нагадаємо, в Україні запустили портал державних послуг "Дія".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати