14 травня 2020, 16:00

Уряд доповнив перелік професійних захворювань COVID-19

Прес-служба Мінекономіки

На засіданні Уряду 13 травня 2020 р. було прийнято рішення про доповнення переліку професійних захворювань, яку можуть отримати медичні працівники внаслідок своєї професійної діяльності, коронавірусною хворобою (COVID-19).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Від коронавірусу в Україні вперше одужало більше людей, ніж захворіло".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Так, існуючий перелік профзахворювань містить близько 100 найменувань, в т.ч. і такі інфекційні хвороби, як туберкульоз, гепатити, СНІД. Як зазначається, таке рішення посилить захист прав та інтересів медичних та інших працівників, які безпосередньо задіяні у ліквідації епідемії та лікуванні пацієнтів із захворюванням на короновірус.

Крім цього, Міністерство охорони здоров'я отримало повноваження визначати перелік професій та посад таких працівників, аналогічно тому, як МОЗ визначив перелік медпрацівників, яким встановлюється доплата за роботу з короновірусом (наказ МОЗ №768 від 02.04.2020 р.).

Довідково

До професійних захворювань належать такі захворювання, які виникли внаслідок професійної діяльності працюючого та зумовлені виключно або переважно впливом шкідливих речовин, певних видів робіт та інших факторів, пов’язаних з роботою, однократного впливу на працівника шкідливих факторів фізичного, біологічного та хімічного характеру.

Нагадаємо, Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати