30 червня 2022, 13:45

Україна та Індонезія підписали угоду про безвіз

Пресслужба МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і Міністр закордонних справ Індонезії Ретно Л.П. Марсуді підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про скасування візових вимог для короткострокового перебування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив перелік держорганів, уповноважених засвідчувати офіційні документи"

Підписання відбулося у середу, 29 червня, в Міністерстві закордонних справ України.

Угода дозволить безвізові подорожі:

- строком до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію;

- строком до 30 днів протягом 60 днів для громадян Республіки Індонезія, які прибувають до України.

Громадяни України користуються можливістю безвізового в'їзду до Індонезії з 2016 року згідно з відповідним одностороннім рішенням індонезійської сторони. Згідно з новою угодою, Україна та Республіка Індонезія встановлять взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі. Угода набуде чинності після завершення сторонами внутрішньодержавних процедур.

Довідково

Чинний режим в'їзду громадян України в Індонезію передбачає безвізовий в'їзд строком до 30 днів на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дійсного протягом не менш, ніж 6 місяців з дати в'їзду в Індонезію, якщо метою поїздки є транзитний проїзд, туризм, відвідання родини/друзів, службове відрядження, участь у культурному/науковому обміні (візові вимоги скасовано Республікою Індонезія для громадян України в односторонньому порядку у 2016 році). 

Чинний режим в'їзду громадян Індонезії в Україну візовий та передбачає, зокрема, отримання е-Візи. Пред’явники дипломатичних та службових паспортів України та Республіки Індонезія можуть в'їжджати і перебувати на території держави іншої сторони без віз строком до 30 днів протягом кожного візиту відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія від 05.08.2016.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати