10 листопада 2020, 10:34

UBA Knowledge Hub|PARTNERS' SCHOOL, серія 4

АПУ

Для партнерів, що прагнуть розвиватись та тих, хто тільки планує свій бізнес АПУ продовжують PARTNERS' SCHOOL — проєкт, що дає змогу фактично отримати особисту консультацію від титанів юридичного ринку — почути інсайди від колег, які вже пройшли тернистий шлях і досягли вагомих результатів. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1Маркіян_Мальський 

10 листопада ви матимете унікальну нагоду протягом 1,5 годин поспілкуватись з Маркіяном Мальським, партнером Arzinger на тему "Технології продажів: принципи та прийоми".

Цікаві факти про Маркіяна: 

- почесний консул Австрії у Львові;

- член Правління Української Арбітражної Асоціації (2012 - 2019);

- рекомендований арбітр: Віденський міжнародний арбітражний центр, Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України, Арбітражний суд при Господарській палаті Чехії та Аграрній палаті Чехії, Арбітражний центр Мексики, Новотомиська торгова палата (Польща), Міжнародна економічна та торговельна арбітражна комісія Китаю, Корейська комерційна арбітражна рада;

- рекомендований арбітр в процедурі фінансової реструктуризації на виконання Закону України "Про фінансову реструктуризацію".

Кожен учасник має змогу сформулювати питання до спікера, як заздалегідь (надсилайте на e-mail events@uba.ua), так і під час заходу.

Зареєструватися можна за посиланням.

Детальніше про проєкт читайте за лінком. З деталями першого сезону проєкту можна ознайомитись тут. Відгуки колег доступні за посиланням.

У АПУ звернули увагу, що кількість місць в групах обмежена. Ваша реєстрація буде підтверджена одразу після оплати.

З усіх питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +380 (96) 742 71 07 або пишіть на адресу: events@uba.ua. Контактна особа — Катерина Пищик.

У АПУ також нагадали, що 18 листопада ви матимете нагоду поспілкуватись з Ольгою Ворожбит, партнер DLA Piper Ukraine.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати