13 квітня 2022, 17:33

У МВФ відкрили спеціальний рахунок для України

Рада директорів МВФ погодила відкриття спеціального адміністративного рахунку для направлення грошей країн-донорів на допомогу Україні. Про це повідомив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За першу декаду квітня БЕБ надано близько 25 тонн допомоги"

Адміністративний рахунок призначений для спрямування донорських ресурсів у вигляді грантів та позик на допомогу Україні для задоволення платіжного балансу, бюджетних потреб та стабілізації економіки. Донори отримають користь від перевіреної інфраструктури МВФ для швидкої доставки коштів та підтвердження платежів.

Гроші будуть перераховуватися у резервних валютах (долари США, євро, фунти, юані, канадські й австралійські долари, швейцарські франки) або спеціальних правах запозичення, а МВФ буде відправляти їх на рахунок України.

"Ми з Мінфіном лобіювали це рішення разом з урядом Канади, та від самого початку отримали підтримку ще й Нідерландів, Польщі, країн Скандинавії та Балтії",- зазначив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован.

Перший внесок у нього уже анонсувала Канада, він становитиме $800 млн. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати