05 серпня 2020, 17:57

У Міноборони створено Раду сприяння імплементації реформ

Урядовий портал

Наказом Міністерства оборони України при оборонному відомстві утворено Раду сприяння імплементації реформ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Урядом затверджено порядок формування та оприлюднення звітності у сфері фінмоніторингу".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Створення Ради сприяння імплементації реформ ініціював Міністр оборони України Андрій Таран. Такий крок є свідченням незворотності впровадження реформ у оборонній сфері, адже мета оборонної реформи є незмінною – це досягнення відповідності критеріям членства в НАТО, приведення сектору безпеки та оборони України до стандартів Альянсу, удосконалення системи демократичного цивільного контролю", – зазначив Міністр оборони Ігор Старобінський.

Зокрема, з-поміж інших завдань, які вирішуватиме Рада – забезпечення ефективної імплементації заходів реформування в контексті реалізації політики євроатлантичної інтеграції, залучення інвестицій і міжнародної технічної допомоги для реалізації реформ.

Також Рада сприятиме реформуванню єдиної інформаційної системи управління оборонними ресурсами та інформуватиме громадськість і експертне середовище про зміст, стан розроблення і реалізації окремих напрямів оборонної реформи.

Нагадаємо, Уряд затвердив Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати