13 серпня 2021, 18:01

ТОП-8 новин тижня

Продовження карантину, конкурс на посаду голови ДПС та нові правила перетину кордону: зібрали для вас ТОП новин тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Набрав чинності Закон щодо забезпечення доступу захисників до засуджених: основні положення

Засуджений має право на побачення із захисниками без обмеження в часі та кількості у робочі, вихідні, святкові, неробочі дні у будь-який час з 8 години до 20 години за власною ініціативою та/або ініціативою особи (осіб), на побачення з якою (якими) він має право (особи (осіб), яка (які) прибула (прибули) до нього).

Запрацювали нові правила перетину кордону України: що змінилося

З 5 серпня від самоізоляції звільняються усі неповнолітні, віком до 18 років та українці, які виїхали за кордон до 4 серпня.

Нацбанк врегулював порядок відкриття рахунків для одноразового добровільного декларування

Декларант при відкритті спеціального рахунку подає анкету та заяву. В анкеті зазначаються персональні дані платника. Заява є підтвердженням того, що отримані ним активи не належать до таких, які не можуть бути обʼєктами декларування відповідно до закону щодо одноразового добровільного декларування

Адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації продовжили до 1 жовтня 2021 року

Фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо збільшення госпіталізацій з коронавірусом. 

Президент підписав Закон про правовий режим Дія Сіті

Для стимулювання розвитку цифрової економіки документ запроваджує правовий режим «Дія Сіті» та визначає організаційні, правові й фінансові засади його функціонування.

Ув'язнені в СІЗО зможуть користуватися телефоном та інтернетом

Особам, узятим під варту, за відповідну плату будуть надаватися послуги з доступу до Інтернету та телефонного зв’язку за допомогою засобів ІР-телефонії.

Оголошено конкурс на посаду голови ДПС

Призначення на посаду відбудеться строком на п’ять років, якщо інше не передбачено законом, з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу на ще один строк або переведення на рівнозначну чи нижчу посаду до іншого державного органу.

Задоволено перший позов про цивільну конфіскацію

13 серпня 2021 року ВАКС задоволив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про визнання необґрунтованими активів у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать народному депутату України та стягнення їх відповідно до українського законодавства в дохід держави.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати