28 липня 2015, 13:48

Тестування кандидатів у місцеві прокурори стартує 15 серпня - ГПУ

РБК-Україна

Тестування кандидатів у місцеві прокурори розпочнеться 15 серпня. Про це в ході брифінгу в Києві повідомив заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, передає РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Сам процес тестування стартує 15 серпня", - сказав Сакварелідзе.

За його словами, тестування кандидатів у місцеві прокурори буде проходити в чотири етапи. "Перший етап - тести професійних знань, юридичні тести, вони вже опубліковані на нашому порталі із правильними відповідями", - додав заступник генпрокурора.

Другий етап - це перевірка загальних знань, що містить логічні тести. Такий тест будуть проходити кандидати у прокурори на керівні посади.

Третій етап, - заповнення психометричної анкети, а четвертим буде, зі слів Сакварелідзе, співбесіда, яка проходитиме в онлайн-режимі.

Також заступник генпрокурора розповів, що комісія, яка проводить співбесіду, буде складатися з семи членів: чотири - представники прокуратури та інші троє - представники громадських та правозахисних організацій.

Нагадаємо, Київ лідирує за кількістю поданих заяв на посади місцевих прокурорів.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати