11 лютого 2022, 18:37

Судді КСУ зустрілись з німецькими партнерами

Пресслужба КСУ

У Конституційному Суді України 11 лютого в режимі онлайн відбулася зустріч заступника Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого, суддів Суду Віктора Городовенка та Олега Первомайського з Директором Німецького фонду міжнародного юридичного співробітництва (IRZ) Штефаном Гюльсхьорстером.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Відновити ВККС: місія здійсненна"

У заході з німецької сторони також взяли участь старший менеджер проектів Німецького фонду міжнародного юридичного співробітництва Вольфрам Гертіґ та юридичний радник Представництва Німецького фонду міжнародного юридичного співробітництва в Україні Геннадій Рижков.

На початку зустрічі німецькі партнери висловили свою підтримку та запевнили у готовності продовжувати тривалі зв’язки між Фондом та Конституційним  Судом України. Сторони позитивно охарактеризували існуючу співпрацю як успішну, продуктивну та професійну тому, на їх переконання, є потреба в поглибленні та удосконаленні двостороннього співробітництва.

Як зазначив заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий, Німецький фонд міжнародного юридичного співробітництва зробив дуже багато на теренах Східної Європи та України. "Важко переоцінити той інтелектуальний внесок, який зробив Фонд для Конституційного Суду України шляхом організації фахового обміну думками, науковим та практичним досвідом з питань конституційного права між органами конституційної юрисдикції обох держав", – наголосив він.

Директор Німецького Фонду міжнародного юридичного співробітництва Штефан Гюльсхьорстер подякував суддям Конституційного Суду за співпрацю і засвідчив про подальші наміри підвищувати рівень професійної співпраці Фонду з Конституційним Судом України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати