10 червня 2015, 17:58

Суд над Мельничуком перервали, виганяють «айдарівців»

Укрінформ

Слідчий суддя Печерського райсуду Юлія Фаркош оголосила технічну перерву у справі колишнього комбата добровольчого батальйону «Айдар», народного депутата Сергія Мельничука, якого звинувачують у створенні злочинної організації, повідомляє Укрінформ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Суд оголошує технічну перерву, доки сторонні люди не вийдуть із зали суду»,- сказала Фаркош.

Після цього за допомогою представників правоохоронних органів їй вдалося вийти із судової зали, яку окупували громадські активісти, представники «Айдару» та Автомайдану.

За словами прокурора Андрія Зубкова, прокуратура вимагатиме у суді від Мельничука заставу у розмірі 300 мінімальних зарплат, що дорівнює 365,4 тисяч гривень.

Як відомо, Генеральна прокуратура має намір просити суд відправити під домашній арешт і заборонити виїзд за межі Києва депутату Верховної Ради Сергію Мельничуку (група «Воля народу»). Мельничуку може загрожувати довічне ув'язнення. Народного депутата і колишнього командира «Айдара» звинувачують у створенні злочинної організації.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати