15 вересня 2021, 17:44

Соціальна відповідальність ЮК «Майстро і Беженар»

З чого складається портрет сучасного успішного юридичного бізнесу? З потужних кейсів, постійного професійного навчання, високих навичок комунікації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


А ще — з соціальної відповідальності, яку несе колектив компанії. ЮК «Майстро і Беженар» реалізує всі ці складові на практиці вже не один рік. Крім постійної роботи для своїх клієнтів та професійного розвитку, партнери приділяють значну увагу підтримці освітньої правничої галузі та спорту в Запорізькій області. Про свої уже здійснені ініціативи і плани на майбутнє у даному контексті розповідає партнер компанії, адвокат, голова Запорізького відділення ААУ Дмитро Майстро.

Майстро

Чому для вас важливо приділяти увагу соціальній сфері? У яких напрямках ви вже працюєте?

Той, хто може надавати підтримку, не має права нехтувати цією можливістю. Така моя життєва позиція. Один з недавніх наших проєктів — підтримка запорізької команди зі стрілкового хортингу на чемпіонаті України «Травматичний пістолет».

Для нас почесно долучитися до посилення позитивного іміджу України, внести свій невеликий, але щирий вклад у високі результати спортсменів. Особливо це для нас символічно напередодні ювілею ЮК «Майстро і Беженар» — у жовтні будемо святкувати 10 років своєї роботи. Для нас це певна межа, коли окрім професійних досягнень бізнес має брати на себе й іншу, більш широку суспільну відповідальність. І ми це з задоволенням робимо.

Крім того, вже не один рік ми співпрацюємо з вишами Запоріжжя, проводимо лекції для студентів юридичних факультетів. Для держслужбовців на постійній основі за нашого сприяння проводяться безкоштовні семінари, де адвокати дають актуальну інформацію щодо юридичних нюансів, дотичних до їхніх посадових обов'язків. У рамках діяльності Запорізького відділення Асоціації адвокатів України кілька разів організовували круглі столи для обговорення новел законодавства з залученням народних депутатів України. Попереду ще багато планів. Ми ніколи не зупиняємося.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати