27 березня 2015, 16:47

Роботу ВКДКА профінансувало приватне адвокатське бюро

ВКДКА

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, яка опинилася на межі припинення діяльності та зверталася про фінансову допомогу, отримала кошти від Адвокатського бюро Гречківського, повідомляє офіційний сайт ВКДКА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Довідавшись із засобів масової інформації про ускладнення із фінансовим забезпеченням діяльності Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Адвокатське бюро Гречківського запропонувало надати безповоротну фінансову допомогу на забезпечення поточних потреб із реалізації функцій комісії та перерахувало кошти у розмірі місячного бюджету ВКДКА», - йдеться у повідомленні.

Такий добровільний внесок дозволить комісії продовжувати свою роботу у квітні та провести чергове засідання.

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури висловлює вдячність за надання допомоги. На думку голови ВКДКА Валентин Загарія, подібна небайдужість до проблем діяльності комісії сприятиме  утвердженню гарантованого державою права адвокатів самостійно вирішувати питання організації та діяльності адвокатури.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури вперше за свою історію постала перед реальною загрозою призупинення діяльності. Через гострий дефіцит бюджету п’ятьох із десяти працюючих співробітників секретаріату (за штатним розкладом, у секретаріаті передбачено 14 посад) нещодавно було звільнено.

На виконання протокольного рішення, ухваленого на засіданні Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 19 березня 2015р., було направлено листи регіональним радам адвокатів з проханням розглянути можливість надання ВКДКА фінансової допомоги.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати