30 квітня 2015, 19:18

Призначені троє членів ВРЮ за квотою президента

Прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення членами Вищої ради юстиції Ігоря Бенедисюка, Миколи Гусака та Тетяни Малашенкової. Про це повідомляє прес-служба голови держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У присутності глави держави нові члени ВРЮ склали присягу. Як зазначається, Президент на зустрічі з новопризначеними наголосив: "Нашими спільними зусиллями ми зможемо забезпечити реалізацію права громадян на справедливий суд".

"Внаслідок наших спільних дій має значно зрости довіра суспільства до судової гілки влади, щоб ми дали можливість працювати чесним суддям... Для мене, коли ми говоримо про європейські цінності, про необхідний інвестиційний клімат, про захист прав людини, першу важливість має незалежний суд і незалежність суддівської гілки влади", - відзначив П. Порошенко.

Президент висловив надію, що Верховна Рада також не зволікатиме з призначенням своїх кандидатур до ВРЮ, і вже у травні рада зможе розпочати свою роботу.

Ігор Бенедисюк є суддею Вищого господарського суду України, Микола Гусак - суддею Верховного суду України, Тетяна Малашенкова - адвокат.

Нагадаємо, відкритий конкурс з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції був оголошений Адміністрацією Президента 13 березня 2015 р.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати