15 червня 2015, 11:56

При ГПУ утворена Консультативно-волонтерська Рада

Прес-служба Генеральної прокуратури України

При Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України утворено Консультативно-волонтерську Раду та затверджено Положення про її діяльність, повідомляє прес-служба ГПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


До складу Ради увійшли найбільш активні волонтерські організації: «Коло Медіа», «УКВ», «Могутня держава», «Купол», «Герої АТО», «Україна – Світ», «Народна пам’ять», «Підтримай армію України», «Волонтерська сотня Доброволя» та інші організації, які надають допомогу військовослужбовцям. На першому засіданні Ради її Головою обрано Георгія Туку - керівника волонтерської групи «Народний тил».

Метою роботи Консультативно-волонтерської Ради є налагодження ефективної взаємодії органів військової прокуратури з громадськістю, врахування громадської думки при обговоренні пропозицій до проектів законодавчих та інших нормативних актів у сфері забезпечення обороноздатності країни, а також своєчасне реагування на порушення у військових формуваннях, забезпечення соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

На теперішній час вже є перші позитивні результати співпраці з волонтерами щодо забезпечення санітарних норм в місцях дислокації військових формувань та нові напрацювання, які найближчим часом будуть реалізовані.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати