02 липня 2020, 17:53

Президент припинив діяльність Нацкомфінпослуг

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський припинив діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон щодо недопущення нарахування штрафів за кредитами в період карантину".

Відповідний Указ №259/2020 опублікований на Офіційному інтернет-представництві Президента України.

"На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг" постановляю: припинити Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації", - ідеться у документі.

Президент також утворив комісію з ліквідації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг і визначив її головою керівника апарату Нацкомісії Тетяну Галабудську.

Вона має у тримісячний строк поінформувати про результати проведеної роботи.

Зокрема, голові комісії з ліквідації має:

  • затвердити персональний склад комісії з ліквідації;
  • забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, пов’язаних із ліквідацією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у тому числі з додержанням вимог законодавства України про державну службу, про працю;
  • поінформувати у тримісячний строк про результати проведеної роботи.

Також Кабінету Міністрів України доручено вирішити в установленому порядку питання щодо подальшого використання об’єктів права державної власності, що перебували в управлінні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Нагадаємо, Президент вніс зміни до складу Національної ради реформ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати