14 серпня 2015, 16:29

Президент підписав Указ про утворення декількох районних військово-цивільних адміністрацій

Прес-служба Президента України

Указом Президента України «Про утворення військово-цивільних адміністрацій» утворені районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА) по лінії розмежування в Донецькій області: Артемівська, Володарська, Костянтинівська, Тельманівська, Ясинуватська.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Також, відповідно до Указу, утворено кілька ВЦА в Луганській області, а саме - в містах Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, повідомляє прес-служба Президента України.

Указ підготовано з урахуванням звернень голів Донецької та Луганської ОДА.

Як прокоментував Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, «військово-цивільні адміністрації в кількох районах Донецької та містах Луганської області по лінії розмежування були утворені, враховуючи загострення у зоні проведення антитерористичної операції у зв’язку із здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, необхідністю уникнення терористичної загрози та для забезпечення безпеки громадян України».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати