29 липня 2015, 11:29

Померла Клара Маргулян

Юридична газета

Сьогодні стало відомо про смерть відомого українського адвоката Клари Маргулян – найстаршого адвоката України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Загальний адвокатський стаж К. Г. Маргулян становить 53 роки. У 1954 р. вона закінчила юридичний факультет Львівського державного університету імені І. Франка. З 1960 р. – завідуюча Хмельницькою міською колегією адвокатів. Член президії Хмельницької обласної колегії адвокатів. У 1993 р., після припинення існування колегії, очолила Хмельницьке обласне об'єднання ''Адвокат''. У 2002 р. заснувала ''Адвокатське бюро Маргулян К. Г.'' у м. Хмельницькому.

Клара Григорівна була в числі активних ініціаторів створення Спілки адвокатів колишнього СРСР і Спілки адвокатів України. Учасник установчих з'їздів; активно відстоювала статус незалежності адвокатури; обиралася членом першого правління міжнародної Спілки адвокатів. К. Г. Маргулян – переможець конкурсу ''Людина року-2001'' у номінації ''За професіоналізм'', ''Людина року-2002'' у номінації ''Благодійник''. У 2007 р. отримала нагороду Асоціації правників України ''За честь та професійну гідність''.

маргулян

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати