31 січня 2022, 10:56

Підсумки роботи АРМА за 2021 рік

Пресслужба АРМА

З початку 2021-го року Національним агентством опрацьовано 3531 (на 40% більше ніж протягом 2020 року) звернень від правоохоронних органів щодо здійснення заходів з виявлення та розшуку активів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада внесла зміни до закону про АРМА"

Про це повідомляє пресслужба АРМА. 

Найбільше запитів Агентство отримало від Нацполіції – 1655, органів прокуратури – 678, Державного бюро розслідувань – 487, Державної фіскальної служби України – 338, Служби безпеки України – 242 та Національного антикорупційного бюро України – 35. Водночас відомство опрацювало 96 міжнародних запитів та 333 запити від Національного агентства з питань запобігання корупції.

У результаті, за 2021 рік розшукано частки у статутних капіталах загальною вартістю близько 7,7 млрд грн, цінні папери – понад 158 млн грн та грошові кошти – майже 1,1 млрд у гривневому еквіваленті, а також близько 25 тисяч одиниць рухомого та нерухомого майна.

Зазначимо, що за підсумками щорічного засідання міжвідомчої міжнародної мережі з розшуку та повернення активів CARIN (об’єднує понад 50 країн світу), АРМА увійшло до ТОП-5 учасників мережі за показниками з розшуку активів.

Наприкінці минулого року Турецьке агентство співпраці та координації (TIKA) передало АРМА сучасне обладнання для запуску ІТ-лабораторії, яка покращить можливості Агентства у сфері виявлення та розшуку активів.

Завдяки співпраці АРМА та Міністерства соціальної політики України врегульовано процедуру доступу Агентства до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій та Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, АРМА стало співавтором важливого дослідження, яке лягло в основу практичного посібника щодо здійснення фінансових розслідувань.

Також у 2021 році врегульовано взаємодію між АРМА та правоохоронними органами щодо розшуку необґрунтованих активів під час розслідування кримінальних справ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати