02 вересня 2015, 16:17

Парламентські слухання на тему реформи освіти в України пройдуть 9 грудня

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України прийняла Постанову «Про проведення парламентських слухань на тему: "Правове забезпечення реформи освіти в Україні", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно до постанови, парламентські слухання на тему: «Правове забезпечення реформи освіти в Україні» пройдуть 9 грудня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України.

Згідно з Постановою, Кабінет Міністрів України має до 1 листопада 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні  та довідкові матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного  питання.

Комітет з питань науки і освіти із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, навчальних закладів, наукових установ і громадських організацій має здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

Вирішено також запросити до участі в парламентських слуханнях Президента України, Міністра освіти і науки України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Міністра фінансів України, інших керівників центральних органів виконавчої влади, голів обласних державних адміністрацій, голів профільних комісій обласних рад, начальників управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, науковців Національної академії наук України, керівників навчальних закладів, представників громадських освітянських організацій.

Відповідний проект Постанови зареєстровано за №2438а.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати