13 травня 2022, 13:53

ООН розслідуватиме воєнні злочини рф в Україні

Рада ООН з прав людини проголосувала за початок розслідування злочинів російських військ на звільнених територіях України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фінляндія негайно подасть заявку на вступ до НАТО"

рада оон

Ініційована Україною резолюція «Погіршення ситуації з правами людини в Україні внаслідок російської агресії» передбачає проведення Комісією з розслідування щодо України спеціального розслідування порушень та злочинів внаслідок російської окупації на нині звільнених територіях Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей та підготовку Верховним комісаром ООН з прав людини доповіді про критичну гуманітарну ситуацію та серйозні порушення прав людини у м.Маріуполь.

Рада ООН з прав людини закликає російську федерацію надати представникам міжнародних правозахисних та гуманітарних інституцій, включаючи спеціалізовані установи ООН, безперешкодний, своєчасний, негайний та необмежений доступ до осіб, які були перевезені з постраждалих районів України та утримуються на території російської федерації або територіях, які контролюються чи окуповані росією, а також надати причетним сторонам вичерпний перелік таких осіб.

Резолюцію підтримали 33 країни, утрималися - 12, «проти» проголосували КНР та Еритрея.

photo5469871826663488089

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати