05 вересня 2022, 14:12

Оновлено АСВП та ДРРП

НАІС

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» (ДП «НАІС») оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) та Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ змінює порядок розрахунку вартості пулу активів у заставі за кредитами рефінансування"

Про це йдеться на сайті НАІС.

Поточним оновленням було оптимізовано роботу функціоналу програмного забезпечення, а саме:

Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП)

  • Розширено перелік виконавчих дій та забезпечено можливість прийняття виконавцями постанови про виключення відомостей про боржника з Єдиного реєстру боржників;
  • Здійснено доопрацювання вкладки «Розрахунок заборгованості», яким забезпечено автоматичний підрахунок сум та можливість обрання значення «Розмір доходу/ середня ЗП працівника для цієї місцевості» з нового довідника «Середній розмір заробітної плати».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП):

  • Внесено зміни до блоку <Право власності/довірчої власності (загальні відомості)>:
  • Перейменовано назву поля: «Ціна (вартість)» у: «Ціна нерухомого майна, встановлена у договорі».
  • Прибрано функціонал перевірки програмним забезпеченням ДРРП на обов`язковість заповнення поля «Ціна нерухомого майна, встановлена у договорі» для спільної власності, що набувається за договором купівлі-продажу (при виконанні всіх видів операцій з сутністю <Право власності>).
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати