28 грудня 2018, 10:50

Олена Омельченко стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Керівник практики міжнародної торгівлі Олена Омельченко стала партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Це перше розширення партнерського складу «Ілляшев та Партнери» з 2006 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 «Протягом останніх років ми відзначаємо постійне зростання попиту на послуги фірми в сфері міжнародної торгівлі, що свідчить про високу якість послуг, що надаються - заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». - Призначення керівника практики Олени Омельченко не тільки дозволить нам ефективно розвивати цю практику в подальшому, але і свідчить про високу оцінку її ділових і особистих якостей. Ми розуміємо, що рухаємося з Оленою в одному напрямку і вона близька нам по духу. Разом ми зможемо зберігати заданий темп розвитку нашої юридичної фірми».

Олена приєдналася до команди «Ілляшев та Партнери» в 2014 році в період активного росту фірми. Під її керівництвом практика міжнародної торгівлі «Ільяшев і Партнери» вийшла в лідери ринку.

«Я вдячна колегам за надану довіру, - прокоментувала призначення Олена Омельченко. - За короткий термін практика міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» завоювала найбільших клієнтів на ринку і брала участь в цікавих проектах. Я дуже рада бути частиною фірми і реалізовувати свій потенціал з командою однодумців».

Олена Омельченко - адвокат, кандидат юридичних наук, член Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України та Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Очолює робочу групу з міжнародної торгівлі Американської торгової палати в Україні (ACC). Має 15-річний досвід роботи в сфері правил СОТ, антидемпінгових, захисних та антисубсидиційних розслідувань в Україні та за кордоном, застосування регіональних преференційних угод, експортного контролю та економічних санкцій, митного регулювання та адаптації українського законодавства до законодавства ЄС.

Олена Омельченко користується репутацією одного з провідних консультантів у сфері міжнародної торгівлі, заходів торговельного захисту та СОТ в Україні. Олена брала участь в численних міжнародних торгових переговорах, була членом переговорної групи з підготовки Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, угод про вільну торгівлю між Україною та Канадою, Туреччиною, Сербією та іншими державами. У 2015 році Олена була радником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. З 2017 року Олена Омельченко входить в міжнародний рейтинг Who's Who Legal як один з провідних фахівців в сфері міжнародної торгівлі та митного права, які практикують в Україні. Згідно з результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України - 2018», опублікованого «Юридичною Газетою», Олена Омельченко увійшла в сотню кращих юристів України на думку бізнесу.

У сферу спеціалізації Олени Омельченко входить супровід антидемпінгових, спеціальних, антисубсидиційних розслідувань, за якими вона успішно консультувала відомі національні та зарубіжні промислові компанії, великих експортерів та імпортерів. Крім цього, Олена володіє досвідом реалізації проектів в галузі правової експертизи та розробки проектів законів і нормативно-правових актів України.

Деякі нещодавні проекти за участю Олени Омельченко включають:

· Антидемпінгове розслідування в Європейському Союзі щодо імпорту феросиліцію з України і Єгипту.
· Перегляду антидемпінгових мит в США щодо імпорту феросилікомарганцю з України і Китаю.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту портландцементу та клінкеру в Україну з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідного концентрату і карбамідо-формальдегіду з Російської Федерації.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів шоколаду з Російської Федерації.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну солі кухонної виварної сорту екстра з Республіки Білорусь.
· Перегляд спеціальних (захисних) мит щодо імпорту в Україну порцелянового посуду та приладів.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну карбаміду і КАС з Російської Федерації.
· Спеціальне (захисне) розслідування щодо імпорту в Україну пінополіуретану незалежно від країни походження.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну листового флоат-скла з Російської Федерації.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту прутків з вуглецевої і інших легованих сталей з Республіки Білорусь та Республіки Молдова.
· Антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну шприців з Туреччини, Індії та Китаю.
· Зняття спеціальних (захисних) санкцій зовнішньоекономічної діяльності на території України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати