27 лютого 2021, 12:31

Новий-старий логотип Peugeot

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Peugeot — найстаріший автомобільний бренд — у 2020 р. йому виповнилося 210 років. Так, 210 років тому машин ще не було, та мова йде про сам бренд Peugeot, а не про його автомобілі. Найстарша автомобільна марка неодноразово змінювала логотип. Тепер вона робить це знову.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Новий логотип Peugeot має дві основні характеристики. Перш за все, це зовнішній вигляд: він плоский і монохромний. Більшість автомобільних компаній в останні роки змінили свої торгові марки аналогічним чином, тому складно сказати, що французький бренд створює нову моду. Швидше, він слідує за існуючою. Другий важливий аспект — тематика, а точніше, графічна тема. В останні десятиліття на гербі Peugeot зображений лев, що махає лапами.логотип 2

Остання його редакція діє з 2010 р. У новому залишилися тільки профіль левової голови і значна грива, а зображення оточене трикутним щитом. Але це вже було — схоже логотип Peugeot виглядав у 1960-1970-х і між 1960 і 1976 рр. Таким чином, новий логотип — це повернення до старого, тільки в оновленій версії. Тепер ідентифікатори будуть замінюватися в усіх філіях французького бренду і в партнерських точках по всьому світу, особливо у виставкових залах і авторизованих сервісних центрах.

логотип Представники компанії не назвали загальну вартість цієї операції, ребрендінгу обмежившись загадковою заявою, що вона буде оптимізована і що це варто робити. Судячи з усього, операція не має нічого спільного з недавнім приєднанням до мегаконцерну Stellantis і планувалася набагато раніше.

Навіщо Peugeot новий логотип?

Він покликаний символізувати зміни. Чому? Компанія вважає, що такі сигнали слід використовувати, щоб підкреслити наступні етапи в історії бренду і автомобільної індустрії. Поспішна електрифікація всього модельного ряду Peugeot щойно почалася, і нове зображення лева має стати символом цього поворотного моменту.

Логотип є на всіх автомобілях цієї марки. Її представником у Європі буде новий Peugeot 308, але й інші моделі викликають інтерес у всьому світі: недавно представлений пікап Peugeot Landtrek, спортивний седан Peugeot 508 Sport Engineered з двигуном потужністю 360 к.с. і новий Peugeot e. — електричний автофургон.

Що з гібридами?

Щось ламається, коли їдеш на гібридній машині? Ми більше не побачимо Landtrek в Європі. Він був створений, щоб полегшити повернення Peugeot на ринки Африки та Близького Сходу. Французький виробник працював там протягом багатьох десятиліть і досі має хорошу репутацію і міцний імідж. Так буде тривати доти, поки з пустель Сахари не підуть старі Peugeot 404 і 504. А до цього новий Peugeot Landtrek вступить у володіння. Пікап надійде у більш ніж 180 місць продажів у цьому географічному регіоні. Європейці ж повинні задовольнятися іншими моделями. За загальним визнанням, вони непогані, і новий логотип їм ідеально підходить. Як і вони, він сучасний і економічний. Навіть якщо трохи другорядний.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати