20 березня 2015, 18:08

Названий перший кандидат в члени ВРЮ

Вища рада юстиції

На сайті Вищої ради юстиції оприлюднено документи першого претендента на призначення членом ВРЮ Луцюка П.С., повідомили у прес-службі ВРЮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Із заявою, автобіографією та іншими документами претендента можна ознайомитись за посиланням.

ВРЮ нагадує, що прийом документів від кандидатів для призначення членами ВРЮ з’їздом юридичних ВНЗ та наукових установ триває до 28 березня 2015 року, від кандидатів для призначення членами ВРЮ всеукраїнською конференцією працівників прокуратури – до 27 березня 2015 року, від кандидатів до складу ВРЮ для призначення з’їздом адвокатів України – до 24 березня 2015 року.

Як повідомлялося, президент України оголосив про проведення конкурсного добору кандидатів для призначення членів Вищої ради юстиції, про це йдеться у повідомленні прес-служби президента від  13 березня 2015 року.

На посаду члена Вищої ради юстиції може бути рекомендований громадянин України, не молодший тридцяти п'яти років, який проживає в Україні не менш як десять останніх років, володіє державною мовою, має вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше п'ятнадцяти років, є визнаним фахівцем у галузі права та має бездоганну професійну репутацію.

У разі, якщо на посаду члена Вищої ради юстиції має бути призначений суддя, він призначається з числа суддів, обраних на посаду судді безстроково, які мають не менше п'ятнадцяти років стажу роботи суддею, або суддів у відставці.

Заяви та інші передбачені Законом України "Про Вищу раду юстиції" документи для участі у конкурсі мають бути надіслані рекомендованим листом (з повідомленням про вручення) або особисто передані до Адміністрації Президента України (01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Адміністрація Президента України, з позначенням на конверті "На конкурс для здійснення Президентом України призначення членом Вищої ради юстиції") не пізніше визначеного терміну.

Інформація про осіб, які претендують на участь у конкурсі, разом із копіями поданих документів, крім документів, передбачених пунктами 3, 7, 8 частини четвертої статті 62 Закону України "Про Вищу раду юстиції", не пізніше ніж на наступний робочий день із дня надходження документів оприлюднюється на веб-сторінці Офіційного Інтернет-представництва Президента України.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати