19 березня 2024, 13:55

НАЗК під'єднало КМДА до Порталу викривачів

Пресслужба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під'єднало до Єдиного порталу повідомлень викривачів (далі – Портал) Київську міську державну адміністрацію (КМДА). Про це повідомила пресслужба НАЗК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК склало протокол про адміністративні порушення стосовно ексзаступника Голови Нацполіції".

Відтепер на ньому працівники можуть повідомляти (в тому числі й анонімно) про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень у своєму органі. Наразі до Порталу під'єднано вже 207 організацій. Серед них, зокрема, 18 міських та 9 обласних рад, а також 23 обласні державні (військові) адміністрації.

До 2 квітня 2024 року триває під'єднання п’ятої черги організацій, в межах якої до Порталу мають приєднатися державні органи, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення, а також сільські, селищні та міські ради.

"НАЗК інформує про настання відповідальності за незабезпечення організаціями відповідних вимог законодавства. Тож, закликаємо усі організації, що не підключені до Порталу, долучитися до заходів із розбудови доброчесної держави та забезпечити викривачів умовами для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень. Для цього необхідно направити до Національного агентства відповідний лист-звернення щодо підключення до Порталу, з урахуванням встановленої черговості"– йдеться в повідомленні.

Станом на 18 березня 2024 року до Порталу внесено 1862 повідомлення, за результатами розгляду яких підтверджено 29 статуси викривача (без розкриття відомостей про особу, що здійснила повідомлення).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати