19 жовтня 2021, 12:21

Нацбанк посилив вимоги до електронних документів

Пресслужба НБУ

Національний банк України затвердив нові правила надсилання електронних документів, які направляються на електронну поштову скриньку nbu@bank.gov.ua


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Небанківські фінустанови розкриватимуть умови та повну вартість надання кредиту на вебсайтах та в рекламі"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Відтепер фінансові установи, інші підприємства, установи, організації повинні надсилати до Національного банку України лише оригінали електронних документів, підписані кваліфікованим електронним підписом, або скановані електронні копії документів, засвідчені кваліфікованим електронним підписом (або електронною печаткою).

Такі зміни покликані захистити інтереси підприємств, установ та організацій, які звертаються до Національного банку України. Крім того, нові правила надсилання документів відповідають вимогам чинного законодавства України.

Водночас звернення громадян та запити на інформацію, які надсилаються на електронну поштову скриньку, опрацьовуватимуться з урахуванням вимог Законів України “Про звернення громадян”, “Про доступ до публічної інформації” та розпорядчих актів Національного банку України. Для звернень громадян та запитів на інформацію кваліфікований електронний підпис не є обов’язковим.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати