29 липня 2020, 17:40

Мінцифри призначило CDTO у Мінрегіон

Прес-служба Мінцифри

У Міністерстві розвитку громад та територій за цифрову трансформацію відповідатиме Олександр Дудченко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дениса Кудіна призначено заступником голови Фонду державного майна".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

До цього Олександр працював заступником директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", де за його керівництва було запроваджено мобільний застосунок KyivSmartCity, а також розроблено платформу Електронної демократії. Також у досвіді - робота технічним директором CallWay: Олександр керував реформою ЖКГ у сфері звернень громадян у Києві. 

Олександр Дудченко закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Інтелектуальні системи прийняття рішень у бізнесі" та Київський національний університет будівництва й архітектури за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія". 

У міністерстві Олександр впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри, визначить, які процеси потребують цифровізації насамперед. 

CDTO - Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Загалом CDTO працюють над розвитком інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів та їх взаємодії. А ще над посиленням кібербезпеки й захисту інформації та впровадженням електронних адміністративних і публічних послуг, зокрема спрощення адміністративних процедур.

Нагадаємо, Івана Турчака призначено Державним секретарем Мінцифри.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати