23 липня 2021, 19:16

Lex: професійний онлайн-простір для юристів оновлено

ActiveLex

Юридична інформаційно-аналітична платформа Lex щойно оновила функціонал та стала ще більш зручною та універсальною.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нова-версія-LEX (1)

Швидко, гнучко, інформативно – за такими принципами організований функціонал аналітичного онлайн-сервісу для юристів Lex. З середини липня він оновлений з урахуванням потреб користувачів: був вдосконалений пошуковий механізм системи, з’явились нові можливості роботи з текстами судових рішень.

Корисні новинки сервісу

Пошук інформації став більш швидким та зручним, що є важливим для правників. Тепер при текстовому пошуку судової справи можна застосовувати фільтри та ключові слова. Це звужує поле пошуку та надає користувачу більш релевантну вибірку. Алгоритм дозволяє конкретизувати запит за такими критеріями:

  • номер справи;
  • категорія;
  • форма судочинства;
  • судова інстанція;
  • регіон;
  • найменування суду;
  • прізвище, ім’я та по батькові судді.

Крім того, щоб пришвидшити та зробити більш зручною роботу з текстами судових рішень, новими фільтрами доповнений розділ «Судова практика».

Не лишилися поза увагою розробників й питання безпеки та захисту персональних даних. Таким чином ресурс, яким вже користуються більш ніж 1500 українських правників, став ще більш зручним та практичним.

Універсальний інструмент юриста

Сьогодні правники працюють в дуже високому ритмі. Завдання ускладнюють швидкі зміні у законодавчому полі, які складно оперативно відстежувати. В таких умовах автоматизація роботи з інформацією у нагоді юристам, адвокатам, нотаріусам, суддям, та й всім, хто тим чи іншим чином стикається з правовою документацією.

Платформа надає можливості швидко знайти потрібні законодавчі акти, судові справи, порівняти версії документів, зберегти необхідні посилання. До того ж кожний користувач системи має змогу створити зручний персональний онлайн-простір з повним доступом до наявної юридичної бази, застосувати сучасні цифрові технології для своїх професійних цілей.

Технологічні рішення забезпечує міжнародна компанія Wolters Kluwer, розробки якої успішно використовують західні юристи. Розвиток, підтримку та просування платформи LEX в України забезпечує вітчизняна компанія ActiveLex.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати