10 липня 2020, 18:52

Коли запрацює механізм "кешбеку"?

ГУ ДПС у Київській області

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що з 01 січня 2021 року  для споживачів запроваджується механізм компенсації коштів, сплачених за придбаний товар (послугу), якщо при покупці було надано розрахунковий документ, інформація щодо якого відсутня в базах даних ДПС (далі – механізм "Кешбек").


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСВ: який день вважається днем сплати".

Зокрема, громадяни-покупці, купуючи товар на суму, яка перевищує 850,0грн., зможуть перевірити справжність розрахункового документа (чек РРО) на сайті ДПС. Якщо споживачу надано касовий чек РРО, інформація про який відсутня в Електронному кабінеті, такий споживач має право звернутися до контролюючого органу зі  скаргою про порушення суб’єктом господарювання порядку проведення готівкових розрахунків (скарга подається в Електронному кабінеті на сайті ДПС) .

Так, у разі підтвердження порушення СГ порядку проведення готівкових розрахунків, продавця оштрафують, а  покупець матиме можливість отримати з бюджету як компенсацію 100% вартості придбаного товару, який йому було реалізовано з порушенням вимог чинного законодавства,  при цьому товар залишається у покупця.

Механізм "Кешбек" запроваджується, в першу чергу, для боротьби з "нефіскальними" чеками, які  на вигляд схожі на фіскальні та надаються окремими несумлінними платниками споживачам під виглядом фіскальних чеків.

Нагадаємо, юрособа-"пільговик", яка надає в оренду земельні ділянки, сплачує податок на загальних підставах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати