31 березня 2015, 11:10

Кабмін спростив реєстрацію нерухомості

Коментарі

Кабінет міністрів України прирівняв за юридичною силою електронні та паперові реєстраційні документи на нерухомість. Про це йдеться у постанові №137 від 18 березня 2015 року, повідомляють “Коментарі».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, рішення державного реєстратора, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також свідоцтво про право власності на нерухоме майно, отримане в електронній чи паперовій формі за допомогою програмних засобів обліку реєстру, мають однакову юридичну силу.

Постанова набуває чинності з 1 квітня, але не раніше набуття чинності законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляцію)».

Також внесені зміни до постанови №1141 від 26 жовтня 2011 року про порядок ведення реєстру. Зокрема, повноваження з прийому та видачі документів при веденні реєстру делегуються посадовим особам органів місцевого самоврядування, а також адміністраторам центрів надання адміністративних послуг та нотаріусам.

Новим порядком ведення реєстру за бажанням заявника також передбачено видання реєстраційних документів у паперовому чи електронному вигляді безпосередньо в органах реєстрації чи пересилання на поштову адресу чи адресу електронної пошти, про що заявник має вказати в заяві.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати