06 серпня 2021, 11:03

Інхаузи хочуть гнучкіших умов роботи, - Bloomberg Law

Bloomberg Law

Нещодавнє опитування EY показало, що співробітники заново відкритих після пандемії юридичних департаментів мають нові очікування щодо формату майбутньої роботи. Про це пише американське видання Bloomberg Law.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами дослідників із EY, перед переходом на дистанційний формат роботи в багатьох юридичних департаментах хвилювалися, що перехід буде складним завданням: чи зможуть корпоративні системи підтримувати співробітників віддалено; чи зможуть менеджери контролювати повсякденну роботу та забезпечувати продуктивність праці; чи не послабляться стосунки співробітників із колегами та лояльність до їхніх компаній?

Через рік нові дані двох опитувань EY свідчать про те, що багато з цих переживань були передчасними. Для більшості віддалена робота пройшла краще, ніж очікувалося. Однак із з поверненням до офісів юридичні департаменти виявлять, що їх працівники мають нові очікування щодо роботи. Інхаузи на своєму досвіді переконались, що можливі нові, більш гнучкі способи роботи, і вони будуть вагатися, або навіть не бажати повернутися до «допандемійного» формату роботи.

Ці нові очікування можуть створити проблеми для юридичних відділів. Дослідження показують, що віддалена робота може підвищити моральний дух співробітників та підвищити продуктивність у короткостроковій перспективі. Однак це також виявляє більш довгострокові проблеми, пов'язані з віддаленою роботою, включаючи згубний вплив на співпрацю, інновації та передачу знань. У контексті юридичного відділу, де обмін інформацією є ключом до зусиль з управління ризиками, ці висновки, на думку дослідників, викликають занепокоєння.

Хоча юридичні відділи успішно впоралися з роботою протягом останніх 12 місяців, це дослідження показує, що постійний перехід до більш віддаленої роботи може згубно позначитися на їх ефективності. Відсутність особистої взаємодії може послабити командну роботу. Менший нагляд і слабша передача знань можуть перешкодити лідерам послідовно просувати більший процес. Найтривожніше, що більш розрізнена віддалена робота може привести до зниження прозорості юридичних ризиків, з якими стикаються компанії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати