30 березня 2015, 10:23

ГПУ відкрила кримінальне провадження щодо корупції в Кабміні

Українська правда

До Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) внесено кримінальне провадження за фактами зловживань високопосадовцями КМУ, що призвели до тяжких наслідків. Розслідування розпочато на основі заяв про корупцію в уряді з боку відстороненого голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив Генпрокурор Віктор Шокін, передає «Українська правда».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"У зв'язку з тим, що неможливо інакше, окрім як слідчим розшуковим шляхом перевірити факти, до ЄРДР внесено кримінальне провадження за фактами зловживань високопосадовцями КМУ, що призвели до тяжких наслідків", - зазначив він. "Мається на увазі сума розкрадених коштів (7,58 млрд. гривень)", - уточнив Шокін. За його словами, якщо ці факти будуть підтверджені, до ЄРДР буде внесено і провадження відносно конкретних осіб Кабміну.

Також Шокін зазначив, що  спілкувався з цього приводу з прем'єром Арсенієм Яценюком і той погодився надати будь-які покази.

"Сподіваюся, що ми будемо плідно співпрацювати, та виясняти усі нюанси з цих питань. Людина  є людина, і можливо і є такі факти скоєння таких злочинів чинного Кабміну", - додав Шокін.

Як повідомлялося, начальник управління з розслідування корупційних злочинів Павло Жебрівський  заявив, що факти можливої корупції в Кабінеті міністрів, Миколою Гордієнком, будуть перевірені протягом місяця. З проханям про відповідну перевірку звернувся до ГПУ прем’єр-міністр А.Яценюк.

27 березня група депутатів уже зареєструвала у парламенті проект постанови №2479 про утворення ТСК з питань перевірки фактів корупційної діяльності, поширених Гордієнком 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати