29 вересня 2021, 15:49

ETERNA LAW приєднується до Глобального договору ООН

ETERNA LAW

ETERNA LAW рада повідомити, що у вересні 2021 року фірма стала членом Глобального договору ООН. Приєднавшись до ініціативи, ETERNA LAW зобов’язалася дотримуватися Десяти принципів Глобального договору з прав людини, праці, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Також фірма зобов’язалася реалізовувати проєкти та ініціативи, направлені на виконання цілей із затвердженого переліку ЦСР (17 Цілей сталого розвитку), а саме:

  • Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчаток.
  • Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх.
  • Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх
  • Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях

Керуючий партнер ETERNA LAW Андрій Астапов коментує: «ETERNA LAW рада стати частиною Глобального договору ООН. Ми повністю поділяємо цінності та цілі UNGC та у повсякденній роботі дотримуємося принципів, закріплених Організацією. Тому приєднання до ініціативи для нас – цілком логічне продовження реалізації нашої філософії».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Мережа Глобального договору ООН в Україні 

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати