20 жовтня 2021, 18:07

ETERNA LAW повідомляє про підвищення всередині команди

ETERNA LAW

ETERNA LAW рада оголосити про два внутрішні підвищення. Зокрема, Крістіна Шаповалова стала радником, а Юлія Зарічнюк – старшим юристом. Ці два підвищення – результат професійного саморозвитку співробітників і прагнення фірми розвивати свою команду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ETERNA LAW – перша юрфірма країни, яка підписала Меморандум Глобального договору ООН про спільні дії з антикорупції в Україні"

Радник Крістіна Шаповалова приєдналася до фірми в якості юриста та адвоката в 2018 році і має унікальний досвід у вирішенні як українських, так і міжнародних спорів із особливим акцентом на податкові, митні та нормативні спори.

Новий старший юрист Юлія Зарічнюк прийшла у фірму сім років тому в якості молодшого юриста та з тих пір фокусувалася на питаннях міжнародного податкового планування, реструктуризації, корпоративного та трудового права.

Партнер Олег Мальський коментує: «Ми в ETERNA LAW завжди раді підтримати співробітників, які поділяють наші цінності, принципи ділової етики та відданість професії, а також здатність розуміти потреби клієнтів і працювати в команді. Тому сьогодні я щасливий вітати Крістіну та Юлію з їхнім нещодавнім підвищенням. Обидві вони демонструють глибокі знання, сильну ділову хватку, першокласну турботу про клієнтів і бажання вчитися та розвиватися з тих пір, як приєдналися до фірми, і я не сумніваюся, що в них обох попереду – вражаюча кар’єра».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати