30 липня 2020, 10:27

ЄС обмежить передачу технологій у Гонконг

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Європейський Союз оголосив, що з 28 липня обмежить експорт у Гонконг технологій, які можуть бути використані для репресій або спостереження. Це перша конкретна реакція на недавні дії Китаю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Представники 27 країн висловили серйозну стурбованість у Брюсселі 24 липня з приводу нового закону про безпеку, введеного на цій адміністративній території Китаєм, і схвалили різні санкції, в тому числі торговельні обмеження і внесення змін до візових угод.

У документі 27 послів йдеться, що блок «продовжить контролювати і обмежувати експорт спеціального обладнання і технологій для кінцевого використання в Гонконгу - особливо коли є підстави підозрювати небажане використання для внутрішніх репресій, перехоплення внутрішніх комунікацій або кібер-нагляду».

Джерела

Unia ograniczy transfer technologii do Hongkongu

EU to Limit Tech Exports to Hong Kong After Chinese Clampdown

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати