31 серпня 2015, 13:50

ДСА відзначає 13-річчя

Судова влада України

Тринадцяту річницю відзначає Державна судова адміністрація, утворена 29 серпня 2002 року, повідомляє портал "Судова влада України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як ідеться у вітальному зверненні голови ДСА Зеновія Холоднюка, у судовій системі України цей орган є "професійним менеджером, якого держава зобов’язала взяти на себе всі функції щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності органів судової влади".

За цей час завдяки наполегливій роботі колективів територіальних управлінь та центрального апарату ДСА України чимало судів отримали нові приміщення, у більшості було зроблено капітальні ремонти, здійснено повну комп’ютеризацію установ, запроваджено автоматизовану систему документообігу суду та систему відеоконференцзв’язку, а судові рішення вносяться до Єдиного державного реєстру судових рішень, йдеться у зверненні.

Крім того, серед досягнень ДСА називається ухвалення змін до Закону України "Про судовий збір", який на законодавчому рівні закріпив збільшення розміру суддівської винагороди. Зараз іде робота над збільшенням фонду оплати праці працівників апарату судів.

"Всі ці роки ми завжди захищали інтереси судової влади, відстоювали її фінансову незалежність, забезпечували належні умови для здійснення правосуддя. Сьогодні, створюючи умови для належного функціонування судів, органів суддівського самоврядування та організації їх роботи, фінансового, матеріально-технічного, інформаційного, правового, а також кадрового забезпечення, Державна судова адміністрація України доводить, що є стабільною державною інституцією, яка попри всі труднощі, суперечності в законодавстві та фінансові проблеми за період своєї діяльності гідно пройшла випробування часом і підтвердила здатність ефективно виконувати покладені на неї законом завдання", - йдеться у зверненні голови ДСА.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати