04 квітня 2022, 18:46

Документуйте докази через eyeWitness to Atrocities

Допоможіть органам влади та МКС у розслідуванні злочинів Росії в Україні

АПУ

Вже другий місяць населення України є свідком воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Надзвичайно важливо документувати докази, що дозволять притягнути винних осіб до відповідальності!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «В Україні запустили портал «Війна і санкції»

Для фото- та відеофіксації воєнних злочинів в Україні закликаємо використовувати додаток eyeWitness to Atrocities! Багато з фото-, відео-, аудіозаписів, знятих свідками злочинів, не зможуть бути використані як докази з огляду на труднощі у верифікації таких записів. Натомість eyeWitness to Atrocities в автоматичному режимі збирає метадані, які підтверджують автентичність інформації. Тому кадри, зняті за допомогою програми, значно легше перевірити та використати як докази.

Додаток для камери eyeWitness to Atrocities працює лише на Android українською, російською та англійською мовами.

Нагадуємо, що програма має низку переваг, зокрема:

- інформація, завантажена в програму, захищена від подальшого редагування;

- дані автоматично передаються і зберігаються на Cloud з посиленим режимом захисту;

- опію фото-, відео-, аудіозаписів, завантажених в eyeWitness to Atrocities, також можна завантажувати для інших цілей — зберігати в галерею телефону чи завантажувати в інші ресурси для збору доказів;

- eyeWitness to Atrocities автоматично передає інформацію в Міжнародний кримінальний суд (МКС), який вже проводить розслідування подій в Україні.

Програму розроблено Міжнародною асоціацією юристів (IBA) у 2011 році. З 2015 року eyeWitness to Atrocities використовується організаціями та журналістами у більш ніж 20 країнах світу. Завдяки їй вже отримано понад 15 500 фото- та відеодоказів воєнних злочинів. Детальніше читайте тут.

Завантажити додаток для камер можна безкоштовно з Google Play за посиланням. Рекомендуємо встановити його заздалегідь, щоб була можливість оперативного використання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати