03 серпня 2015, 18:22

До 40% усіх наявних генпланів міст оприлюднені он-лайн

Урядовий портал

На веб-сайтах органів місцевого самоврядування розміщено майже 2000 одиниць містобудівної документації, що становить близько 40% генеральних планів міст. Про це повідомили в Управлінні містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, інформує Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У той же час, оприлюдненню не підлягають відомості, доступ до яких є обмеженим у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За словами фахівців, розробляється законопроект, який передбачає розмежування відкритих відомостей та відомостей з обмеженим доступом у складі містобудівної документації. Це дозволить надати громадськості доступ до планувальних рішень, які представляють інтерес для мешканців та інвесторів, та при цьому не зашкодити інтересам національної безпеки.

В профільному Управлінні повідомили,  що впроваджується система містобудівного кадастру на регіональному рівні. Такі системи вже діють в Одеській області, в місті Києві та активно йде робота в Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях.  Подальшими кроками буде впровадження інформаційних систем на рівні обласних центрів, потім – міст обласного значення та районів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати