10 липня 2015, 15:11

Діалог адвокатів та суддів в Одесі: точки дотику знайдено

Асоціація правників України

Продовжуючи серію спільних заходів у регіонах України, Секція суддів Асоціації правників України провела круглий стіл спільно з Відділенням АПУ в Одеській області задля обміну досвідом та думками з привод актуальних тенденцій розгляду господарських та адміністративних справ, повідомляє прес-служба АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Виступаючи на відкритті заходу, Президент АПУ Денис Бугай анонсував серію майбутніх заходів в Одесі та зазначив, що Асоціація правників України готова стати ефективним та зручним майданчиком для діалогу суддів між собою та з іншими учасниками процесу.   

Власне, діалог розпочався досить активно: Олександр Кравець, суддя Одеського апеляційного адміністративного суду представив свої думки щодо конкуренції адміністративної та господарської юрисдикцій при розгляді деяких категорій справ. Мова йшла про справи за участю АМКУ, ДФСУ і справи по оскарженню рішень органів місцевого самоврядування щодо надання в користування або у власність земельних ділянок.

Дмитро Колодяжний, адвокат ЮФ «АНК», порушив практичні аспекти відшкодування витрат на правову допомогу у адміністративному та господарському процесах, а Артем Волков, голова Відділення АПУ в Одеській області, керівник практики морського та транспортного права ЮФ «АНК»,  проаналізував проблеми виконання судових рішень за участю нерезидентів.

Володимир Кравчук, член Правління АПУ, суддя Львівського окружного адміністративного суду ділився своїми думками не лише з приводу ефективності адміністративного судочинства, але й відповідав на питання з приводу діяльності Конституційної комісії, членом якої він є.  

На продовження розмови, Юліан Хорунжий, член Правління АПУ, член Ради Комітету з конкурсного права, член Робочої групи при Адміністрації Президента України по реформі системи виконання судових рішень, партнер ЮК «Аріо Кепітал Груп» представив очікувані зміни після впровадження реформи виконання судових рішень в Україні.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність партнеру спільного круглого столу ЮФ «АНК» за підтримку у проведенні заходу.

Вже 11 липня 2015 року у м. Одеса відбудеться виїзне засідання Комітету з телекомунікацій, інформаційних технологій та Інтернету для обговорення актуальних законодавчих ініціатив в сфері ІТ

UBA_1992

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати