08 травня 2015, 11:05

Держлікслужба Києва тимчасово припинила роботу

Інтерфакс-Україна

Державна служба з лікарських засобів (Держлікслужба) в Києві тимчасово припинила роботу, а також прийом громадян і суб'єктів господарської діяльності, повідомляє «Інтерфакс-Україна».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У центральному офісі Держлікслужби не повідомили причин припинення роботи київського підрозділу відомства, проте зазначили, що "є проблеми з фінансуванням". У Міністерстві охорони здоров'я також не змогли прокоментувати причину припинення роботи.

Водночас джерело на фармринку повідомило, що фінансування регіональних підрозділів Держлікслужби зупинено з 1 травня, що вплинуло на роботу відомства.

Джерело на ринку зазначило, що припинення роботи підрозділів Держлікслужби не дозволяє отримати необхідні сертифікати, зокрема, для введення в обіг низки препаратів госпітальної групи, на які "чекають у лікарнях".

"Першими звернули увагу дистриб'ютори, які повідомили про це фармкомпаніям. Ніхто на ринку не знав про це. Це стало шоком для операторів фармринку. Незрозуміло, що стоїть за цим рішенням, можливо, це саботаж, а можливо, це таке реформування. Можливо, це стосуватиметься й інших міст", - зазначило джерело на ринку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати