21 грудня 2020, 10:50

Денис Шкаровський прийнятий в партнерство VB PARTNERS

VB PARTNERS

Юридичний бутік VB PARTNERS з радістю оголошує про розширення партнерського складу — статус партнера отримав радник Денис Шкаровський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


DSC_6488 Денис спеціалізується на кримінальних провадженнях, захисті бізнесу, його акціонерів та топ-менеджменту від тиску з боку правоохоронних органів. У VB PARTNERS він розвиває напрямок Investigations, має унікальний досвід розробки комплексних рішень у сфері корпоративної безпеки, спрямований на виявлення, нівелювання і запобігання зовнішнім та внутрішнім загрозам для бізнесу клієнтів. У своїй роботі Денис застосовує стандарти Association of Certified Fraud Examiners (найбільшої в світі організації по боротьбі з шахрайством), членом якої є. Завдяки його професіоналізму та роботі над розвитком практики корпоративних розслідувань VB PARTNERS побудувала широку партнерську мережу з провідними західними партнерами.

Крім того, Денис активно займається громадською діяльністю та залучений у вирішення питань, пов'язаних із захистом прав адвокатів. Зокрема, у січні 2019 р. широкого суспільного розголосу набув кейс щодо неправомірних дій детективів НАБУ стосовно нього та його клієнта. У травні 2019 р. юридична спільнота делегувала Дениса в кандидати Ради громадського контролю при НАБУ.

Серед нещодавніх успішно завершених проектів — оспорювання рішень НБУ про ліквідацію українських банків та процеси за позовами Фонду гарантування проти акціонерів про відшкодування збитків; оскарження податкових зобов'язань на суму 1 млрд грн в інтересах власника одного з найбільших девелоперів.

Денис проводив розслідування діяльності колишніх власників агрохолдингу-гіганта за виявленими фактами шахрайства та привласнення коштів іноземних інвесторів на суму $400 млн; діяльності фінансового директора міжнародної компанії у сфері нерухомості за фактами розкрадання та підробки фінансової документації з наступним притягненням до кримінальної відповідальності. На окрему увагу заслуговують останні проєкти у сфері White Collar Crime, а саме захист екс-першої заступниці міністра юстиції за підозрою у розтраті коштів; захист керівників будівельної компанії за підозрою у привласненні коштів Національної гвардії України.

Міжнародний рейтинг Best Lawyers рекомендує Дениса Шкаровського як провідного юриста у сфері кримінального права. Дослідження «Юридичної Газети» «Вибір клієнта: ТОП-100 юристів України» включило його до ТОП-8 експертів у сфері корпоративного управління та Сompliance.

Свою кар’єру Денис Шкаровський розпочав у VB PARTNERS 8 років тому, ще за часів свого студентства. Він закінчив юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка, випускник програми «Адвокат майбутнього».

Партнер-співзасновник VB PARTNERS Володимир Ващенко відзначив: «Ми безмежно цінуємо постійний професійний розвиток та внесок Дениса в успіх VB PARTNERS. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Денисому новому статусі та впевнені, що такі зміни зроблять позиції нашої компанії ще міцнішими».

Денис Шкаровський так прокоментував своє підвищення: «У команді VB PARTNERS я працюю вже більше 8 років і радий новому етапу в моєму професійному житті. Пишаюся тим, що увійшов до складу партнерів. Вдячний компанії за постійну підтримку в цій непростій подорожі та за вагомий внесок у мій професійний ріст. На новій посаді я планую і далі продовжувати розвиток практики корпоративних розслідувань та посилювати позиції компанії на ринку юридичних послуг».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати