29 листопада 2022, 12:16

БЕБ викрило ухилення від сплати податку на 350 млн грн

Пресслужба БЕБ

Співробітники Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області виявили 4 суб’єкти господарювання, які ухилилися від сплати акцизного податку в особливо великих розмірах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На Волині БЕБ вилучило фальсифікатні підакцизні товари на 2 млн грн"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Встановлено, що службові особи товариств, внесли завідомо недостовірні дані щодо обсягів отриманого пального на акцизних складах. Такі дії здійснювалися з метою неправомірного формування обсягів пального, що призвело до ухилення від сплати акцизного податку на суму понад 350 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків) здійснюють детективи ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів міста.

Відомості до ЄРДР внесенні на підставі аналітичного продукту складеного складеного аналітиками Управління аналізу інформації та управління ризиками ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати