22 липня 2021, 19:04

Аргентина впроваджує паспорти для небінарних людей

«Президент Аргентини Альберто Фернандес оголосив про впровадження нового національного документа, що посвідчує особу (DNI), для небінарних людей. За словами Президента, мета DNI – гарантувати право на гендерну ідентичність людям, які не визнають себе ні жінкою, ні чоловіком», – про це повідомляє вебсайт CNN.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Використання фрази «Dear Sir» у листуванні відходить у минуле: як її замінити"

«Окрім чоловіків та жінок є також інші особи, яких потрібно поважати», – зауважив Фернандес під час пресконференції в музеї Каса Росада в Буенос-Айресі.

Новий документ встановлює термінологію «х» у полі визначення гендерної приналежності у змінених паспортах.

Міністр з гендерних питань та різноманітності Елізабет Гомес Алькорта, Міністр внутрішніх справ Едуардо Де Педро та Президент Фернандес під час заходу презентували, як виглядатимуть перші небінарні документи.

Гомес Алькорта заявила, що впровадження небінарного DNI є акцією, спрямованою на побудову більш рівного, а також більш інклюзивного суспільства.

Відповідно до заяви Офісу президентського палацу, Аргентина є першою країною в Латинській Америці, яка дозволила інший варіант у полі «стать» у документах, що посвідчують особу. Ця новація відповідає змінам у паспортах у таких країнах як Канада, Австралія та Нова Зеландія. Держдепартамент США нещодавно повідомив, що він ще працює над такими варіантами паспортів.

Громадяни Аргентини можуть вносити зміни до своїх документів, що посвідчують особу, в штаб-квартирі Національного реєстру осіб або в будь-якому офісі реєстрації актів цивільного стану. Для цього вони повинні мати з собою свідоцтво про народження та поточний DNI. Іноземці, які проживають в Аргентині, можуть внести зміни до свого посвідчення особи в Національному офісі з питань міграції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати