01 грудня 2022, 10:00

АПУ відзначає 20-річчя

АПУ


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


АПУ відзначає ювілей: 30 листопада 2002 року Установчий з’їзд прийняв рішення про створення Асоціації правників України.

20 АПУ

Сьогодні АПУ – це: 7000 членів, 27 комітетів, 23 регіональних відділення, більше 550 заходів на рік, десятки законодавчих пропозицій щорічно та безліч ініціатив і проєктів.

"Незмінними залишаються лише наші цінності: повага до верховенства права, захист прав людини, розвиток юридичної професії та відстоювання професійних прав юристів, а тепер – і протидія агресії проти України на правовому фронті", - наголошують в АПУ.

АПУ дякує кожному члену Асоціації за спільні цінності, плідну роботу, відданість професії та безупинне бажання рухатися вперед.

"Звичайно, ми мріяли про щось грандіозне. Але повномасштабна війна змінила все. Тому ми не святкуємо, але наші плани залишаються грандіозними  - перемога і справедливе покарання для всіх воєнних злочинців", - зазначають правники.

Читайте інтерв'ю про історію створення Асоціації з ідейним натхненником та творцем – її першим президентом Ігорем Шевченком.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати