27 квітня 2015, 11:05

14 осіб допущено до участі у відборі членів ВРЮ від Президента

Прес-служба Президента України

Конкурсна комісія з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції розглянула заяви 19 осіб, які подали до Адміністрації Президента документи для участі у відкритому конкурсі з добору кандидатів у члени ВРЮ за квотою Президента, повідомляє прес-служба Глави держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За результатами розгляду заяв та ознайомлення з поданими документами до участі в конкурсі було допущено 14 осіб. 1 учасник відмовився брати участь у конкурсі. 4 учасники не були допущені через невідповідність вимогам, які ставляться до кандидатів у ВРЮ відповідно до Закону України «Про Вищу раду юстиції», або у зв’язку з неподанням встановленого цим законом повного пакету документів.

Конкурсні процедури із добору кандидатів для призначення Президентом членів ВРЮ продовжаться у понеділок, 27 квітня.

«Подальші процедури включатимуть ретельне вивчення всіх поданих документів, в тому числі декларацій про майновий стан та мотиваційних листів, проведення співбесід та спеціальну перевірку. Комісія зробить все можливе, щоб з цих 14 допущених до участі в конкурсі осіб рекомендувати Президенту найпрофесійніших і найдостойніших кандидатів, які сумлінно та неупереджено виконуватимуть свої обов’язки на посаді члена ВРЮ», - прокоментував Голова Конкурсної комісії Володимир Василенко.

З переліком осіб, які були допущені Конкурсною комісією до участі у відкритому конкурсі з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції, можна ознайомитися за посиланням.

Конкурсна комісія була утворена указом Президента України від 21 квітня 2015 року. Зі складом Конкурсної комісії можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати