24 січня 2023, 17:49

Asters оголошує про підвищення до позиції радників

Asters

З 1 січня 2022 року старші юристи Asters Юна Потьомкіна (практика альтернативного вирішення спорів) та Сергій Дусановський (судова практика) отримали підвищення до радників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юна Потьомкіна очолює практику альтернативного вирішення спорів та фокусується на переговорах, медіації, підготовці мирових угод, а також розробці та впровадженні ефективних стратегій з вирішення спорів. Вона представляє інтереси українських та іноземних клієнтів щодо врегулювання спорів з українськими державними органами та регуляторами. Юна була експертом робочої групи з розробки закону про медіацію та підписання Україною Сінгапурської конвенції про медіацію.

Вона отримала свідоцтво бізнес-медіатора ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії. Вона також успішно завершила програму з переговорів Школи права Гарвардського університету (США) та програму у Центрі Медіації Києво-Могилянської бізнес-школи.

Сергій Дусановський має понад 15 років досвіду представництва українських та іноземних клієнтів у національних судах та корпоративних розслідуваннях. Він фокусується на цивільних та комерційних спорах, виконавчих провадженнях, зокрема у різних спорах, пов'язаних з корпоративними конфліктами, стягненням заборгованості та договірними відносинами, а також у спорах з державними органами влади. Його експертиза підтверджена міжнародними юридичними рейтингами The Legal500 EMEA та Best Lawyers.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: "Asters високо цінує відданість, професіоналізм, стійкість та лояльність членів команди у цих безпрецедентно складних умовах воєнного часу. Двоє старших юристів фірми отримали підвищення до позиції радників, завдяки стабільно високим показникам роботи. Ми вітаємо Юну та Сергія і бажаємо їм подальшого кар'єрного успіху в Asters".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати