06 квітня 2020, 18:09

"Дистанційка" очима юриста

Григорій Павленко
Григорій Павленко «Pavlenko Legal Group» адвокат

Нове життя


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Початок весни 2020 року дуже багато змінив у всьому світі. Звичайно, це пов`язано із пандемією горезвісного коронавірусу, яка дуже швидко поширилася фактично на всіх континентах.

Для уповільнення розповсюдження вірусу та зменшення навантаження на систему охорони здоров’я багатьма країнами світу було запроваджено режим карантину та обмежено рух транспорту, заборонено проведення масових заходів, зачинено заклади харчування та торгівельно-розважальні центри, встановлено обмежений режим функціонування державних органів, а громадян, в окремих випадках, зобов’язали лишатися вдома.

Нові правила життя внесли свої зміни в робочий процес фактично кожної окремої зайнятої особи, що не обійшло і стороною адвокатів.

Дистанційна праця – плюси, мінуси, підводні камені

Майже від самого початку карантину наша компанія, для збереження здоров’я працівників та їхніх сімей, прийняла рішення перейти на дистанційну роботу.

При переході на дистанційний режим ключовими є самодисципліна, відповідальність за свої проекти та вміння концентруватися на роботі не тільки в офісі. Кожен працівник повинен розуміти, який обсяг роботи лягає на його плечі, та за рахунок чого він має його виконати, чітко встановивши дедлайни.

З метою поставлення задач та їхнього погодження в нашій компанії відбуваються регулярні онлайн-наради, після чого кожен юрист займається відповідною частиною своєї роботи.

Працюючи вдома, дуже важливо не змішувати роботу з іншою діяльністю – прийманням їжі, телевізором, музикою тощо. На початку кожного дня, який в мене починається і на карантині о 7-ій ранку, я оглядаю перелік робочих задач та, виходячи з них, планую свій день, відокремлюючи працю від інших видів діяльності та відводячи окремий час на їжу або інші заняття.

Враховуючи те, що суди не припинили свою роботу та лише частина суддів знімає з розгляду справи на час карантину, я вибудовую свій графік із урахуванням необхідності бути присутнім на судових засіданнях.

Загалом я є прихильником роботи в офісі, оскільки, навіть не зважаючи на швидкий розвиток технологій, особиста комунікація як з колегами, так і з клієнтами є найбільш ефективною.

Водночас у карантині можна знайти і певний позитив. Особисто для мене це те, що я заощаджую, як мінімум, дві години свого життя кожного дня, які в будні багато хто з нас проводить у заторах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати