15 жовтня 2013, 11:40

Зовнішня торгівля України та діюча регуляторна і законодавча база

Чи помітно реальне покращення для внутрішнього бізнесу й міжнародних партнерів?

Опубліковано в №42 (384)

Існує законопроект, який передбачає автоматизацію всіх процесів на митниці

Олександр Клименко Міністр доходів і зборів України

Завдяки прийняттю Митного кодексу було суттєво скорочено кількість документів, які потрібно подавати при імпортно­експортних операціях, а також чітко встановлено часові рамки оформлення, що не може перевищувати 4 години. Проте для того, щоб реалізувати ці положення, потрібно бути технологічними та інноваційними. Для цього в якості експерименту робиться ставка на технології, які дозволяють економити час платника, роблять зручнішим всі процеси, і при цьому не втрачається вага контролю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


З цією метою було обладнано Іллічівський порт та одеську митницю скануючими системами, де на сьогодні 100% вантажів проходять через сканування. Це дозволяє співробітникам митниці якісно виконувати функцію контролю, а платникам податків значно економити час. Сканування одного автомобіля займає не більше 10 хвилин, а це підвищує пропускну спроможність митниці. Крім того, сканування є безкоштовною послугою для платників податків.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0