19 листопада 2013, 11:04

Стратити, не можна помилувати

АМКУ та оренда земель сільськогосподарського призначення

Опубліковано в №46-47 (388-389)

Максим Назаренко

Вузьке визначення географічних і товарних меж ринку дозволяє АМКУ вважати монополістами будь­які аграрні фірми­виробники

Максим Назаренко «Sayenko Kharenko, ЮФ» партнер

Ключовим питанням при кваліфікації АМКУ дій аграрних фірм в якості зловживання монопольним становищем є визначення товарних і географічних меж ринку, на якому такі фірми, на думку АМКУ, є монополістами. Практика в цьому випадку йде таким чином: географічні межі ринку визначаються АМКУ в межах адміністративно­територіальної одиниці – певного району або навіть території певної сільської чи селищної ради, водночас як товарні межі ринку визначаються як ринок оренди земельних ділянок. Подібне вузьке визначення географічних і товарних меж ринку дозволяє АМКУ вважати монополістами будь­які аграрні фірми­виробники, що зазвичай орендують земельні ділянки в межах якраз одного району на територіях кількох чи навіть однієї селищної чи сільської ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0